O nas

Przedszkole zlokalizowane jest na warszawskich Bielanach przy samej granicy z Puszczą Kampinoską. Placówka mieści się w budynku wolno stojącym przy ulicy Estrady 75b.

Wszystkie pomieszczenia są dostosowane do norm unijnych i zostały wybudowane na potrzeby przedszkola. Na całym terenie są również zastosowane rozwiązania dla osób niepełnosprawnych. Dzieci bawią się w trzech salach – wszystkie w pełni wyposażone w pomoce dydaktyczne – każda z nich dzięki specjalnym malowaniom stanowi inną krainę. Także kolorowe ściany szatni, korytarzy i łazienek sprawiają, że dzieci czują się jak w bajce. Posiadamy również gabinet, w którym odbywają się indywidualne zajęcia logopedyczne, itp. Gabinet ten wyposażony jest w monitor interaktywny, z którego dzieci korzystać będą podczas zajęć z wychowawcami grup.

Posiadamy duży ogród o powierzchni ponad 2000 m2. Teren przedszkola graniczy z Puszczą Kampinoską, do której czasem chodzimy na spacery. W ogrodzie jest wiele ciekawych zabawek i zakątków – każde dziecko znajduje tu coś dla siebie. Przedszkolaki spędzają tu czas na zabawie, ale także na nauce – uczą się jak dbać o przyrodę i żyć z nią w zgodzie. Duża powierzchnia ogrodu daje możliwość spożycia jakże ogromnej dziecięcej energii – mają miejsce by się wybiegać. Jeśli pozwalają na to warunki pogodowe, staramy się spędzać jak najwięcej czasu w ogrodzie – wtedy także zajęcia dydaktyczne są prowadzone na świeżym powietrzu. Ogromną zaletą jest bliskość lasu i odległość ponad 100 m od ulicy – dzieci odpoczywają od miejskiego zgiełku.

Zobacz galerie zdjęć naszego przedszkola
Zdjęcia naszego przedszkola

Grupy

Kadra

Do przedszkola może uczęszczać ponad 50 dzieci. Będą one w tym roku szkolnym podzielone na cztery grupy:

  1. „Grupa żłobkowa” (dzieci w wieku 1,5 – 2,5 roku)
  2. „Maluchy” (2,5 – 3 lata)
  3. „Starszaki” ( 4 lata)
  4. „Zerówka” (5 – 6 lat)

Jeżeli zaistnieje potrzeba, prowadzony jest również indywidualny tok nauczania.

Przejdź do strefy Rodzica

team-imagePlease specify image url

ciocia Agnieszka

Właściciel, Dyrektor przedszkola, Nauczyciel

team-imagePlease specify image url

ciocia Paulina

Nauczyciel starszaków

team-imagePlease specify image url

ciocia Kamila

Dyrektor przedszkola, nauczyciel “zerówki”, terapeuta SI

team-imagePlease specify image url

ciocia Ewa

Nauczyciel maluchów

team-imagePlease specify image url

ciocia Monika

Pomoc Nauczyciela maluchów

To Top